Kurs 
indywidualny

Najbardziej popularnym sposobem nauki Pierwszego

Tańca jest kurs stacjonarny, który odbywa się w Warszawie, w siedzibie naszej szkoły. Dzięki niemu będziecie mogli szkolić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów i choreografów.

Indywidualna nauka pierwszego tańca w Warszawie Decydując się na kurs stacjonarny, weźmiecie udział w indywidualnych lekcjach z profesjonalnym instruktorem.

Tylko Wy i nauczyciel – dzięki czemu każde zajęcia będą pełne pracy i radości z nauki nowych figur

i elementów choreografii. Tylko

ta metoda da Wam gwarancję zatańczenia widowiskowego i zaskakującego Pierwszego Tańca. Będziemy mieli możliwość obserwowania Was na parkiecie w naszej szkole i udzielania wskazówek dopasowanych do Waszych działań i ruchów.

Ułożymy jedyną w swoim rodzaju choreografię do wybranego przez Was utworu. Indywidualna nauka Pierwszego Tańca w Warszawie zapewnia także o wiele większą motywację. Nie będzie wiecznego przekładania zajęć z powodu natłoku innych obowiązków. Wchodzicie do sali treningowej i przez 60 minut nie zajmujecie się niczym innym – jedynie sobą i tańcem, który zaprezentujecie na weselu.

Skontaktujcie się z nami w celu dobrania satysfakcjonującego Was terminu rozpoczęcia nauki Pierwszego Tańca w Gentle View w Warszawie.