Każdy z nas jest inny, jednak działamy wspólnie w imieniu promocji i rozpowszechniania tańca nie tylko w Polsce ale również za granicą. Każdy z nas osiągnął maksymalny poziom rozwoju międzynarodowego otrzymująć klasę taneczną S. W przeszłości współpracowaliśmy i trenowaliśmy na jednych salach z gwiazdami show biznesu takimi jak Jan Kliment czy  Rafał Maserak. Jednak wyróżnia nas to, że nadal  rozwijamy się biorąc udział w międzynarodowych turniejach największej globalnej organizacji tanecznej WDSF, a szkolenia prowadziliśmy już praktycznie na każdym kontynencie. 

Oprócz tańca staramy się również towrzyć pewne społeczeństwo, w którym głównymi zasadami są dyscyplina i samokontrola. Z drugiej strony zdajemy sobie sprawę, że prowadząc szkołę tańca tworzymy miejsce socjalizacji. Dlatego też, dokładamy wszelkich starań, by nasze lekcje odbywały się w jak najmniejszym gronie, dzięki czemu poświęcimy Ci tyle czasu, ile będziesz potrzebować. 

Taniec od zawsze spełniał wiele funkcji w życiu człowieka.

To nie tylko sport. To sposób na wyrażenie siebie, ale także

i na rozładowanie emocji w jeden z najpiękniejszych sposobów. Jeśli więc w pracy spotykają Cię rozczarowania i frustracje, a projekty nie idą po Twojej myśli – nauka tańca

w Warszawie to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Naładuj się pozytywną energią wraz z nami. Poczuj new sense of quality.

Nasz zespół

Dawid Duda

Adam Gajek

Julia Zalas